Yorumlar

Derecelendirme


Eylül 2018
Oktay .

1 hafta tatil yaptığım herşeyiyle kaliteli bir otel. Güler yüzlü personel aksatılmadan yapılan temizlik yemekleriyle beklentimin çok üzerinde bir tatil yaptık ailecek.Olumsuz yorum yapanların kesinlikle art niyetli olduklarını düşünüyorum.Hersey için teşekkürler seneye tekrar görüşmek üzere.

Derecelendirme


Ağustos 2018
ismet K.

Bende yorumlara bakarak gittim. memnun kaldım personel çok iyi idi özellikle de pide ustası çok ilgili idi seneye nasip olursa tekrar gitmek isterim.

Derecelendirme


Temmuz 2018
Murat A.

Bu alilecek ikinci kez gelişimiz doğası harika en sıcak havada bile bunalmıyosunuz denizi süper odaları tertemiz çalışanları Güler yüzlü bu sene pidede çıkartıyorlar yapan iyi bir usta biz herşeyiyle memnun kaldık yani seneye yine buradayız herşey için teşekkürler The One Club ailesi

Derecelendirme


Temmuz 2018
Yeşim G.

5 senedir bu oteli ailecek tercih ediyoruz,ailecek gelmenin yanı sıra çok fazla eş dostla da bu seneler içerisinde bu otelde bulunduk. Sıcak ortamı insanlara güzel bir tatil sunuyor,çalışanların sohbeti ve sıcaklığıyla tatil daha da güzel geçiyor. Havası insanı bunaltmıyor en sıcak aylarda bile tercih edilebilecek bir yer. Yemekleri ve içecekleri herşey zevke uygun. Eğer siz de kendiniz ve çocuklarınız için güvenli sıcak bir ortam arıyorsanız tercih etmeniz gereken en güzel otel.

Derecelendirme


Temmuz 2018
Ramazan K.

Ailece gidilebilecek Harika biyer herşey kusursuzdu teşekkürler

Derecelendirme


Eylül 2017
Hasan K.

Balayı tatilimizi geçirdiğimiz otel o güzel anları bize yaşattıgınız için minnettarız sizlere.. Hizmet çok güzeldi.Odaların temizliğii, havuzun sürekli temizlenmesi çok iyi. Çalısanların güler yüzle hizmet etmesi, okadar yoğunluğa rağmen offlayan bir çalısan bile yok. Çalışanlarına ve misafirlerine kısacası. Müşteri memnuniyetine önem veren bir tesis.

Derecelendirme


Eylül 2017
Belma K.

Kızımla beraber gelmiştik.Bukadar eğlenceli bir tatil hiç geçirmemiştik.Gün içerinde animasyonların olması,Aktiviteler yapılması,akşam yemeğinde canlı müzik olması çok güzeldi.Odaların temiz olması,yemeklerin lezzeti harikaydı.

Derecelendirme


Ağustos 2017
Burcu A.

Otel konusunda dikkatli biri olarak 1 gecelik rezervasyon yapmıstım brğenirsem daha uzatıcaktım 5 gece konaklama sağlıyabildim keşke iznim daha olsaydıda kalma imkanım olsaydı.Hizmet konusunda,lezzet konusunda harika bir tesis,Plajının ağaçlık olması tesisten servis kalkması çok güzel doğa içerisinde denize girebiliyorsunuz bence çok güzel bir ayrıntı.Bu güne kadar konakladığım en güzel tesisti.Muhakkak tekrar gelicez verdiğiniz hizmetten ve gülen yüzünüzden dolayı sonsuz tesekkürler.

Derecelendirme


Temmuz 2017
Deniz P.

Odaları yemekleri havuzu çalışanları ile sorunsuz du. Denize servis ile gidiliyor.Doğal bir tabiat parkı içerisinde denize girilmesi çok güzel.Sahilde ağaçların altında güneşlenmek harikaydı.Muhteşem bir havası vardı.Tavsiye edebileceğim ailece sessiz sakin kafa dinleyebileceğiniz bir tesis.Düşünemden rez yaptırabilirisniz.Önümüzdeki yaz tekrar gelmeyi düşünüyoruz.Emeklerinizden dolayı cok teşekkür ederiz.

Derecelendirme


Haziran 2017
Buket D.

Ailecek konakladığımız en güzel otellerden birtanesiydi.Hizmet,odaların temizliği,yemeklerin lezzeti harikaydı.Havuz da su kaydırağı olması çocuklarımızın eğlenceli bir tatil geçirmesine sebep oldu.Özel bir plajı olması ve plaja ulaşım hizmeti olması çok iyi.Nasıl gidicem derdi yok.Bu güzel tatili bize yaşattığınız için teşekkür ederiz.

Derecelendirme


Haziran 2017
Selim A.

Herşey dahil konsepti ile hizmet vermesi çok güzel,tesiste animasyonların olması eğlenceli vakit geçirmemize sebep oldu.Akşam yemeğinde canlı müzik olması çok güzeldi.Odalar çok temiz ve ymeklerin lezzeti harikaydı.

Yorum BırakınDeğerlendirme: (4/5)

Numaranızı bırakın,
Biz Sizi Arayalım

Başlık

  • Yetişkin Sayısı
  • Çocuk Sayısı
Tamam